IML S3

Projektanci S3 od samego początku pragnęli zaprojektować skuter, który swoim designem będzie reprezentował najnowsze wzornictwa. Skoro skuter należy do klasy premium nie mogą zawodzić również podzespoły, odpowiedzialne są za nie jedne z największych firm. Moc silnika S3 to 1750 W firmy Bosch, natomiast bateria to 60V 26Ah od firmy Samsung. Taka ilość amperogodzin nie jest często spotykane w innych skuterach elektrycznych. Większość modeli została wyposażona w 20Ah.
Wydaje się, że różnica ta nie jest szczególnie istotna, jednakże wcześniej wspomniane 6Ah zapewni dodatkowe 10 km zasięgu.

Projektanci S3 wyznali zasadę, w której zaprojektują skuter minimalistyczny, dając tym samym S3 mniej ale oczom jego właściciela więcej. Nie znajdziesz w tym skuterze przestarzałych rozwiązań, projekt został staranie zaprojektowany oraz przetestowany w prototypie. Wdrażanie nowych rozwiązań, technologii ma jedynie sens gdy skuter zostanie wykonany z najwyższą starannością, wierzymy i dostajemy informacje zwrotne od klientów, że ta sztuka udała się w modelu S3.

Jakość to w dalszym ciągu słowo klucz pojawiające się na ustach konsumentów, wszyscy oczekujemy produktu z najwyższej półki, w skuterze elektryczny S3 prawdziwą jakość możemy osiągnąć wyposażając go w baterie litowo-jonową od firmy Samsung. Bateria ta cechuję się najwyższą użytecznością między innymi dlatego, że możemy ją w każdej chwili wyjąć. Serce skutera gwarantuje nam 1000 cykli ładowania dodając do tego zasięg na poziomie około 70 km, dostajemy imponujący wynik 70 000 km do przejechania na jednej baterii.

Od produkty klasy premium oczekuje się coś więcej i S3 „coś więcej” oferuje. Wyobrażasz sobie siebie siedzącego nad jeziorem ze znajomymi, a obok was stoi właśnie skuter elektryczny z którego wybrzmiewa wasza ulubiona muzyka? To nie fikcja z S3 połączysz się dzięki technologii bluetooth, głośniki gwarantują naprawdę dobry dźwięk. Mobilne centrum rozrywki? Brzmi dobrze.

BATERIA

BATERIA – Litowo-jonowa Samsung

CZAS ŁADOWANIA BATERII – 4-6 godzin

POJEMNOŚĆ BATERII – 60V / 26 Ah

ŻYWOTNOŚĆ BATERII – 1000 cykli

SILNIK

NAPĘD – 1750W Bosch Motor

PRĘDKOŚĆ MAX – 45 (km/h)

MAKSYMALNY ZASIĘG – do 70 km / 1 osoba (70kg)

POZOSTAŁE

HAMULCE (PRZÓD/TYŁ) – Tarczowe/Tarczowe

WYŚWIETLACZ – Cyfrowy

Potrzebujesz pomocy przy doborze? Jesteś zainteresowany zakupem?